Hampton Inn & Suites Craig, Co

$$$$|Pokaż na mapieCraig, Stany Zjednoczone Ameryki|
68 zdjęć
Sprawdź pokoje i ceny
Przyjazd
Wybierz datę
Wyjazd
Wybierz datę
Pokoje i Goście2 Gości, 1 pokój
Otworzymy Booking.com w nowej karcie w celu uczciwego porównania.
Hampton Inn & Suites Craig, Co
$$$$

Przegląd

3-gwiazdkowy Hampton Inn & Suites Craig, Co dysponuje 88 pokojami oraz zapewnia szerokie zaplecze rekreacyjne, w tym miejsce na piknik i pole golfowe. Sandrocks Nature Trail and Petroglyphs jest w odległości 25 minut spacerem, a Heier Memorial Park jest około 3 km od tego hotelu.

Lokalizacja

Znajduje się 141 km od Vail. Do Muzeum północno-zachodniego Kolorado można dostać się w ciągu 10 minut jazdy samochodem.

Najbliższy przystanek autobusowy Quality Inn leży w 250 metrach.

Pokoje

Niektóre pokoje na terenie Hampton Inn & Suites Craig, Co wyposażone są w urządzenie do parzenia kawy/herbaty, telewizję wielokanałową i klimatyzację. Do dyspozycji w pokoju są urządzenie do parzenia kawy/herbaty, a także TV przygotowane aby dostarczyć gościom rozrywkę.

Wypoczynek & Biznes

Basen ze słoną wodą i słoneczny taras płatne dodatkowo. Jacuzzi i kryty basen są odpowiednie do utrzymania pielęgnacji ciała. Osoby podróżujące służbowo skorzystają z dostępnych na miejscu centrum biznesowego.

Przydatne informacje
Przyjazd/Wyjazd
od 15:00-23:59
do 10:00
Udogodnienia
Darmowy publiczny parking dostępny jest na miejscu.
Bezpłatny bezprzewodowy Internet jest dostępny w .
Inne informacje
Śniadanie
Śniadanie w formie szwedzkiego stołu serwowane jest w przystępnych cenach. 
Dziecko i dodatkowe łóżka
W pokoju nie ma łóżeczek niemowlęcych. 
Zwierzęta domowe
Zwierzęta domowe akceptowane na życzenie.
Budynek
Rok odnowienia:2009
Liczba pięter:4
Liczba pokoi:86
Dawna nazwa
Hampton Inn & Suites Craig
Cennik
Sprawdź dostępność i ceny dla swoich terminów już teraz!

Dostępne pokoje

Pokój dla osób niedosłsyszących z łóżkiem king-size
  • Maks.:
    3 osób
  • Miejsce do spania:
    Łóżko King Size2 łóżka Queen Size
Pokój z łóżkiem queen-size
  • Maks.:
    4 osób
  • Miejsce do spania:
    2 łóżka King Size2 łóżka Queen SizeŁóżko King Size
Pokój z możliwością przemieszczania się na wózku inwalidzkim z łóżkiem queen-size
  • Maks.:
    3 osób
  • Miejsce do spania:
    2 łóżka Queen SizeŁóżko King Size
Pokaż 3 rodzaje pokoi więcejMniej

Udogodnienia

Główne udogodnienia

Wi-Fi
Darmowy parking
Przechowalnia bagażu
Całodobowa recepcja

Recepcja czynna 24h na dobę

Posiłki/ Napoje

Kawiarnia

Stoły piknikowe

Fitness/ Siłownia

Centrum fitness

Basen

Basen kryty

Basen ze słoną wodą

Spa i relaks

Jacuzzi

Sport i fitness

  • Centrum fitness
  • Pole golfowe

Usługi

  • Obsługa porządkowa
  • Pralnia
  • Sklepy/ usługi komercyjne

Wyżywienie

  • Stoły piknikowe

Zaplecze konferencyjne

  • Centrum biznesowe
  • Pomieszczenia do spotkań/ przyjęć
  • Faks/kserokopiarka

Rekreacja

  • Basen ze słoną wodą
  • Basen kryty
  • Leżaki
  • Słoneczny taras
  • Sprzęt do barbeque
  • Sala rekreacyjna/Sala kinowa
  • Jacuzzi
  • Płytki koniec

Wyposażenie pokoju

  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie
  • Meble ogrodowe

Łazienka

  • Bezpłatny zestaw kosmetyków

Wystrój pokoju

  • Zasłony
Pokaż wszystkie udogodnieniaUkryj udogodnienia

Podstawowe informacje o Hampton Inn & Suites Craig, Co

💵 Najniższa cena pokoju 301 PLN
📏 Odległość do centrum 3.0 km
🗺️ Ocena lokalizacji 9.2
✈️ Odległość do lotniska 35.4 km
🧳 Najbliższe lotnisko Lotnisko Yampa Valley, HDN

Lokalizacja

Adres
Adres został skopiowany.
377 Cedar Court, Craig, Colorado, Stany Zjednoczone Ameryki, 81625
Widok mapy
377 Cedar Court, Craig, Colorado, Stany Zjednoczone Ameryki, 81625
  • Atrakcje turystyczne
  • W pobliżu
  • Restauracje
  • Hotele w pobliżu
Colorado Northwestern College
270 m
Restauracja
Cassidy's Bar and Lounge
220 m

Opinie o Hampton Inn & Suites Craig, Co

8.2 /10
Świetnie
194 opinii
Zweryfikowane opinie  
Odkryj najwyżej oceniane opcje dzięki recenzjom, które weryfikujemy na naszej stronie i w Booking.com.
Byłeś/byłaś tu?
Podziel się swymi doświadczeniami z nami.
Napisz recenzję

Często zadawane pytania (FAQ) o Hampton Inn & Suites Craig, Co

Jakie atrakcje mogą zwiedzić goście podczas pobytu w hotelu Hampton Inn & Suites Craig, Co?
Prawie 10 min jazdy od hotelu Hampton Inn & Suites Craig, Co goście znajdą jeden z najwyżej ocenianych punktów orientacyjnych, Heier Memorial Park, podczas gdy Saint Michael Catholic Church leży tylko w 2 km stąd.
Jakie lotnisko znajduje się najbliżej do 3-gwiazdkowego hotelu Hampton Inn & Suites Craig, Co?
Najbliższe do 3-gwiazdkowego hotelu Hampton Inn & Suites Craig, Co lonisko Yampa Valley jest położone w 35 minutach (40 km) jazdy samochodem.
Ile kosztuje rezerwacja pokoju w tym hotelu?
Ceny za pokój w tym hotelu zaczynają się od 82 $.
Czy hotel Hampton Inn & Suites Craig, Co posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?
Tak, hotel Hampton Inn & Suites Craig, Co zapewnia udogodnienia dla osób niepełnosprawnych i dostęp dla wózków inwalidzkich aby poprawić wrażenia gości ze specjalnymi potrzebami.
Czy 3-gwiazdkowy hotel Hampton Inn & Suites Craig, Co zapewnia zaplecze biznesowe?
3-gwiazdkowy hotel Hampton Inn & Suites Craig, Co dogodnie posiada biurko do pracy i ksero jak również i salę zebrań i centrum biznesowe na miejscu.
Czy 3-gwiazdkowy Hampton Inn & Suites Craig, Co oferuje usługi sprzątania?
Tak, 3-gwiazdkowy Hampton Inn & Suites Craig, Co zapewnia pralnię i usługę sprzątania.

Najlepiej oceniane hotele Hampton by Hilton w Craig

Hampton Inn jest marką hoteli, gdzie goście zawsze znajdą czyste i wygodne pokoje. Oprócz tego, mogą oni liczyć na pyszne śniadanie w cenie pobytu oraz bezpłatny dostęp do WiFi. Dla podróżujących służbowo, dostępne są sale konferencyjne i biznesowe centra. Hampton Inn dba o komfort swoich gości, oferując doskonałej jakości usługi i świetne warunki wypoczynku.

Sprawdź pokoje i ceny
Przyjazd
Wybierz datę
-
Wyjazd
Wybierz datę
Pokoje i Goście2 Gości, 1 pokój